Maszty Kratownicowe Aluminiowe
Maszty kratownicowe i praca z aluminium to nasza specjalność

Katalog masztów kratownicowych AluPro składa się z pięciu linii wyrobów różniących się wieloma paramteriami. Nazwa linii wywodzi się od szerokości trzonu masztu w osiach rur – mam więc natępujące typoszeregi: M250, M400, M500, M750 i M1000. Każda z dostępnych linii ma swój wyróżnik dla którego warto rozważyć jej wybór w dużym skrócie. Maszty kratownicowe naszej produkcji nie zostawią nikogo bez stosownego rozwiązania.

Charakterystyka linii produktowych masztów AluPro:


M250 – maszt o boku 250 mm, dzięki smukłej kratownicy nie dominuje wizualnie budynków na których jest instalowany, rzuca niski cień radiowy co pozwala na zastosowanie relatywnie krótkich ramion wsporników antenowych (dla anten dookólnych)


M750 – maszt przeznaczony do wysokich obciążeń, występuje w wielu wersjach opracowanych na różne strefy wiatrowe. Ciekawą cechą jest dodane zewnętrzne zakratowanie poziome w połowie przebiegu rur ukośnych co znakomicie ułatwia poruszanie się po maszcie technikom instalatorom. Maszty w tej geometrii potrafią sięgać 120 metrów zaś rura krawężnikowa to 50×5 – oczywiście do lżejszych zastosowań produkujemy wersje standardowe kratownicy tego typu.
M400 – maszt ekonomiczny, geometria tego wyrobu dobrana jest tak by przenieść maksymalne obciążenia od anten przy minimalnym nakładzie materiałowym i spawalniczym. Warto go wybrać gdy koszt ma znaczenie większe niż wysoka nośność.
M1000 – największy z dostępnych masztów w ofercie AluPro, wyróżniają go dwie cenne cechy. Po pierwsze jest masztem z wewnętrzną drabiną włazową co pozwala na bardzo wygodną eksploatację i łatwą integrację systemów przeciwupadkowch. Drugą zmienną jest dostęp do szeregu akcesoriów specjalnie opracowanych dla masztów i wież szeregu M1000. Są wśród nich galerie robocze, podesty, zabezpieczenia przed niepodołanym dostępem i inne.
M500 – najczęściej wybierany maszt na potrzeby niewielkich radiolinii. Łączy sztywność skrętną wynikającą z poszerzenia trzonu z wygodą poruszania się techników po maszcie dzięki większej liczbie poprzeczek (okien) w kracie vs. M400. W podstawowej wersji maszty na tej kratownicy ociągają do 28 metrów wysokości, mamy opracowane wersje HD o znacznie wzmocnionych parametrach.

Dostępne wyroby:

Ceny netto, NIE zawierają podatku VAT.

Ceny na stronie wymagają potwierdzenia aktualną ofertą

Otwórz rozmowę
Potrzebujesz wsparcia?
Scan the code
Zespół Wsparcia AluPro
Witaj 👋
W czym możemy Ci dzisiaj pomóc?!