AluPro – Poznaj Nas Bliżej
Maszty kratownicowe i praca z aluminium to nasza specjalność

Welcome to AluPro – Poznaj Nas Bliżej

AluPro oferuje usługi w zakresie projektowania, wytwórstwa i montażu konstrukcji stalowych oraz aluminiowych. Specjalizujemy się w masztach i wieżach aluminiowych na potrzeby telekomunikacji. Drugą najważniejszą gałęzią są rozwiązania estradowe – kratownice, wózki, trawersy, bramy, konstrukcje namiotowe. Jesteśmy aktywni również na rynku reklamy oferując konstrukcje billboardowe, uchwyty telebimowe, ekpozytory.  Oferujemy obsługę od zidentyfikowania potrzeb klienta, poprzez projekt i wizualizację trójwymiarową do gotowego projektu. Blisko dziesięcioletnia obecność na rynku pozwoliła nam udowodnić, że do spraw jakości podchodzimy poważnie. Polecenie to najważniejsze źródło naszych nowych Klientów.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się więcej o spółce

Piotr Kopczyński #Główny Projektant

Piotr wzmacnia AluPro kompetencją konstruktora uprawnionego. Zajmuje się w firmie tematami prawnymi, liczy statykę konstrukcji które oferujemy naszym Klientom, przygotowuje ekspertyzy pozwalające na ocenę jak bezpiecznie i w zgodzie z normami zrealizować często trudne zlecenia. Ukończył Politechnikę Gdańską, Wydział Budowy Maszyn, następnie Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska. Posiada uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń. Od 1996 roku pracuje przy projektowaniu i budowie obiektów telekomunikacyjnych. Zaczynał w PTK CENTERTEL, Polkomtel SA i PTC. Następnie przyszedł czas na współpracę z Ericssonem. Był to czas dynamicznego rozwoju sieci GSM, budowało się dużo dzięki czemu portfolio Piotra rosło szybko. Do dnia dzisiejszego wziął udział w konstrukcji ponad 1000 obiektów w całej Polsce. Miał okazję współpracować przy najbardziej nietypowych zleceniach wykonanych w naszym kraju. Dobrym przykładem jest stacja na Platformie Wiertniczej Baltic Beta

Michał Kubiak #Marketing Manager

Michał jest specjalistą od marketingu, reklamy i strategii rozwoju. W 2002 roku ukończył dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. W latach ’90 pracował jako dziennikarz branżowy m.in. w Biuletynie Bankowym i czasopismach Sigma Not oraz prasie motoryzacyjnej. Na początku nowego millenium rozpoczął pracę w spółce CR Media obsługując kampanie prasowe m. in. Opla, Microsoftu i Stena Lines. Kolejnym krokiem zawodowym Michała było rozpoczęcie pracy managerskiej w wiądących na rynku domach mediowych – OMD a później Starcom MediaVest gdzie odpowiedzialny był za strategie promocyjne wiodących koncerów na polskim rynku, między innymi: GlaxoSmithKline, TUI, Honda, DB, Kompania Piwowarska, Henkel Bautechnik Od 2013 roku poświęcił się pracy na rzecz AluPro mając nadzieję, że doświadczenie korporacyjne pozwoli ulepszyć sposób działania spółki z korzyścią dla obecnych i przyszłych Klientów.

Dariusz Wojciechowski #Główny Inżynier

Dariusz jest trzonem merytorycznym AluPro. Inżynier z 12 letnim doświadczeniem w projektowaniu, z czego 8 lat specjalizacji w konstrukcjach kratownicowych. W 2004 roku ukończył prestiżowy wydział Politechniki Warszawskiej – MEL z wysokimi notami co pozwoliło mu zdobyć prestiżowy roczny staż w firmie Dragonfly Pictures USA gdzie pełnił rolę inżyniera testów lotu. Po powrocie do Polski zajął się konstrukcją kompresorów dla Kaeser Kompressoren. Kolejnym krokiem zawodowym było utworzenie spółki Elmax w całości poświęconej produkcji i instalacji masztów kratownicowych oraz systemów antenowych (jako NetPoint). Po niemal 8 latach nastał czas na zmiany własnościowe których efektem było utworzenie spółki AluPro. Dariusz pełni obecnie rolę głównego projektanta, współwłaściciela, oraz zajmuje się obsługą kluczowych Klientów firmy.