AluPro – Poznaj Nas Bliżej

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Jesteśmy specjalistami w
produkcji aluminiowej

Maszty i Wieże

Produkujemy maszty radiowe, wieże radiowe i maszty pomiarowe do 160 metrów wysokości. Produkujemy w stali i aluminium. Ofertę rozpoczynają ekonomiczne konstrukcje serii M400 i kończą komfortowe M1000. Wszyskie produkty mogą zostać przystosowane do odpowiedniej strefy wiatrowej i planowanego obciążenia powierzchnią anten

Dowiedz się więcej →

Instalacja w Terenie

Zajmujemy się instalacją naszych produktów, podstawowymi pracami wysokościowymi, instalacją anten i okablowaniem. Serwisujemy maszty produkcji AluPro jak i innych wytwórców w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego

Dowiedz się więcej→

Estrada i Targi

Projektujemy i produkujemy kratownice estradowe, systemy dźwigów, bram, uchwytów. Nasze wyroby są kompatybilne z systemami połączeń Milos Prolyte, jak i EuroTruss, GlobalTruss czy AluStage. Dopasowujemy się do już posiadanego przez naszych Klientów rozwiązania. Specjalizujemy się w systemach dopasowanych do zadanego wnętrza (rozwiązania “na miarę” – kluby, dyskoteki).

Dowiedz się więcej →

Biuro Projektowe

Zajmujemy się projektowaniem konstrukcji kratownicowych na zamówienie, współpracujemy z biurami projektowymi. W dzisiejszym złożonym świecie specjalizacja staje się coraz ważniejsza. Nasi partnerzy mogą sięgnąć po naszą wieloletnią ekspertyzę w dziedzinie projektowania i budowy masztów oraz wież telekomunikacyjnych. Udostępniamy bazę setek gotowych projektów, przygotowujemy rozwiązania specjalistyczne. Projektujesz a Twój projekt wymaga infrastruktury masztowej? Skontaktuj się koniecznie.

Dowiedz się więcej →

HISTORIA ALUPRO W PIGUŁCE

Rozwój firmy
Jak rośniemy

2008

Na bazie szybko rosnącego zapotrzebowania na łącza radiowe na potrzeby rozbudowywanej dynamicznie sieci Internet rodzi się spółka Alupro. Głównym inżynierem i najważniejszą osobą firmy jest inż. Dariusz Wojciechowski, pozostali wspólnicy działający wcześniej jak ELMAX zapewniają warunki lokalowe i wsparcie biznesowe.

AluPro szuka swojego miejsca w ramach wybranej niszy eksperymentując między innymi z produkcją własnej bardzo udanej linii anten WiFi.

2014

W związku z dynamicznym rozwojem i ciepłym przyjęciem przez rynek – AluPro zmieniło skład i miejsce produkcji na pierwszy zakład sprofesjonalizowany. Do zespołu dołączył mgr. Michał Kubiak – zapewniając wsparcie biznesowe i marketingowe, współpracę scementował inż. Piotr Kopczyński – uznany konstruktor branżowy.

AluPro przeniosło się do Warszawy na ulicę Faradaya do dawnych zakładów INCO w dzielnicy Żerań.

2018

Nasz dotychczasowy najemca zdecydował się na pełną przebudowę terenu hal AluPro w związku z czym zmieniliśmy lokalizację. Słupno to miejsce w którym działa jeden z największych hurtowników metali kolorowych w tym aluminium, co bardzo ułatwia towarowanie pod nowe projeky – gdyż pracujemy po sąsiedzku. Nie bez znaczenia jest większa przestrzeń i lepsze warunku biurowe

AluPro przeniosło się do hali o powierzchni 1200 m2 wynajętej od firmy przetwórstwa plastików – Kamplast.

2023

W związku ze stale rosnącymi obrotami zapada decyzja o zmianie rodzaju działalności gospodarczej ze spółki cywilnej na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Formuje się Zarząd spółki, kluczowe decyzje zapadają Uchwałami. Zgodnie z wymogami prawa przechodzimy na pełną księgowość – co poprawia kontrolę kosztów i wizualizuje przepływy finansowe.

2024

Zapada decyzja o zakupie 1,5 hektarowej działki w podwarszawskim Pieńkowie, gdzie docelowo stanie pierwszy w pełni własny zakład AluPro – skrojony pod nasze potrzeby i w pełni wyposażony do naszych potrzeb.

Prace projektowe dobiegły końca jeszcze w 2023 roku, jesteśmy w procesie pozyskiwania Pozwolenia na Budowę, niemniej z racji przebudowy trasy S7 z którą sąsiadujemy – procedury trochę się przeciągają.

Przyszłość

To na razie nasze marzenie – a w zasadzie cel. Ponieważ lubimy wizualizować cele to rezerwujemy miejsce na stronie gdzie będziemy mogli pochwalić się przebiegiem budowy i późniejszą relokacją.

W Nowy Rok – tego właśnie nam życzcie!

Otwórz rozmowę
Potrzebujesz wsparcia?
Scan the code
Zespół Wsparcia AluPro
Witaj 👋
W czym możemy Ci dzisiaj pomóc?!