AluPro – Poznaj Nas Bliżej
Maszty kratownicowe i praca z aluminium to nasza specjalność

Welcome to AluPro – Poznaj Nas Bliżej

AluPro oferuje usługi w zakresie projektowania, wytwórstwa i montażu konstrukcji stalowych oraz aluminiowych. Specjalizujemy się w masztach i wieżach aluminiowych na potrzeby telekomunikacji. Drugą najważniejszą gałęzią są rozwiązania estradowe – kratownice, wózki, trawersy, bramy, konstrukcje namiotowe. Jesteśmy aktywni również na rynku reklamy oferując konstrukcje billboardowe, uchwyty telebimowe, ekpozytory.  Oferujemy obsługę od zidentyfikowania potrzeb klienta, poprzez projekt i wizualizację trójwymiarową do gotowego projektu. Blisko dziesięcioletnia obecność na rynku pozwoliła nam udowodnić, że do spraw jakości podchodzimy poważnie. Polecenie to najważniejsze źródło naszych nowych Klientów.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się więcej o spółce

Piotr Kopczyński #Główny Projektant

Piotr wzmacnia AluPro kompetencją konstruktora uprawnionego. Zajmuje się w firmie tematami prawnymi, liczy statykę konstrukcji które oferujemy naszym Klientom, przygotowuje ekspertyzy pozwalające na ocenę jak bezpiecznie i w zgodzie z normami zrealizować często trudne zlecenia. Ukończył Politechnikę Gdańską, Wydział Budowy Maszyn, następnie Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska. Posiada uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń. Od 1996 roku pracuje przy projektowaniu i budowie obiektów telekomunikacyjnych. Zaczynał w PTK CENTERTEL, Polkomtel SA i PTC. Następnie przyszedł czas na współpracę z Ericssonem. Był to czas dynamicznego rozwoju sieci GSM, budowało się dużo dzięki czemu portfolio Piotra rosło szybko. Do dnia dzisiejszego wziął udział w konstrukcji ponad 1000 obiektów w całej Polsce. Miał okazję współpracować przy najbardziej nietypowych zleceniach wykonanych w naszym kraju. Dobrym przykładem jest stacja na Platformie Wiertniczej Baltic Beta

Michał Kubiak #Marketing Manager

Michał jest specjalistą od marketingu, reklamy i strategii rozwoju. W 2002 roku ukończył dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. W latach ’90 pracował jako dziennikarz branżowy m.in. w Biuletynie Bankowym i czasopismach Sigma Not oraz prasie motoryzacyjnej. Na początku nowego millenium rozpoczął pracę w spółce CR Media obsługując kampanie prasowe m. in. Opla, Microsoftu i Stena Lines. Kolejnym krokiem zawodowym Michała było rozpoczęcie pracy managerskiej w wiądących na rynku domach mediowych – OMD a później Starcom MediaVest gdzie odpowiedzialny był za strategie promocyjne wiodących koncerów na polskim rynku, między innymi: GlaxoSmithKline, TUI, Honda, DB, Kompania Piwowarska, Henkel Bautechnik Od 2013 roku poświęcił się pracy na rzecz AluPro mając nadzieję, że doświadczenie korporacyjne pozwoli ulepszyć sposób działania spółki z korzyścią dla obecnych i przyszłych Klientów.

Dariusz Wojciechowski #Główny Inżynier

Dariusz jest trzonem merytorycznym AluPro. Inżynier z 12 letnim doświadczeniem w projektowaniu, z czego 8 lat specjalizacji w konstrukcjach kratownicowych. W 2004 roku ukończył prestiżowy wydział Politechniki Warszawskiej – MEL z wysokimi notami co pozwoliło mu zdobyć prestiżowy roczny staż w firmie Dragonfly Pictures USA gdzie pełnił rolę inżyniera testów lotu. Po powrocie do Polski zajął się konstrukcją kompresorów dla Kaeser Kompressoren. Kolejnym krokiem zawodowym było utworzenie spółki Elmax w całości poświęconej produkcji i instalacji masztów kratownicowych oraz systemów antenowych (jako NetPoint). Po niemal 8 latach nastał czas na zmiany własnościowe których efektem było utworzenie spółki AluPro. Dariusz pełni obecnie rolę głównego projektanta, współwłaściciela, oraz zajmuje się obsługą kluczowych Klientów firmy.

Otwórz rozmowę
Potrzebujesz wsparcia?
Scan the code
Zespół Wsparcia AluPro
Witaj 👋
W czym możemy Ci dzisiaj pomóc?!