Skrzynie aluminiowe i zbiorniki spawane na szczelność
Maszty kratownicowe i praca z aluminium to nasza specjalność

Produkujemy skrzynie aluminiowe i zbiorniki na płyny – rozwiązania jednostkowe wraz z projektowaniem. Zadzwoń i opowiedz nam o swoim pomyśle.


Skrzynia 800x400x300 techniczna aluminiowa ryflowana

Produkujemy skrzynie metalowe - aluminiowe z blachy ryflowanej. Skrzynie wytwarzane są na zamówienie - technika produkcji to gięcie, spawanie na szczalność (jeśli wymagane) i nitowanie.

Dostępne opcje to pełen zestaw galanterii skrzyniowej z portfolio firmy elesa+ganter i innych wiodących producentów. Odbiorcami skrzyń aluminiowych transportowych są: miłośnicy offroad, właściciele pick-upów, ekipy budowlano-montażowe, profesjonalni podróżnicy wysyłający delikatny sprzęt sportowy spedycją (np lotniczą), ekipy filmowe, zespoły naukowe (pod aparaturę), mobilni DJ'e

Z racji różnorodności potrzeb i indywidualnych preferencji - skrzynie wykonywane i konfigurowane są pod konkretne zamówienie. Wizualizacja przedstawia przykładową realizację w konfiguracji 2 zawiasy, jeden zamek na kluczyk, dwa uchyty składane, bez przegródek. Blacha ryfla alu 3 mm (można na skrzyni stawać i siadać). Narożniki gięte i spawane metodą TIG. Waga około 6 kg, rozmiar 800x400x300 mm

aktualizacja ceny 2019-06-22

Cena: 850.00 PLN

Zbiorniki na paliwo – drift/sport

Wytwarzamy na zlecenie zbiorniki paliwowe do samochodów sportowych, buggy, ruraków i do łodzi. Z racji mnogości pomysłów na umiejscowienie, sposobu mocowań, króćców, techniki instalacji pomp nie mamy stałej oferty - napisz do nas na info@alupro.pl, przekaż maksimum wiedzy o wielkości zbiornika, umiejscowieniu, technice mocowania, sposobie instalacji pompy - a zaproponujemy Ci rozwiązanie uszyte pod Twoje wymagania. Cena przykładowa za zbiornik 30 litrów kwadratowy z grodziami wewnętrznymi. Czas od zamówienia do odbioru - około 14 dni (zależnie od projektu)

Uwaga producenci jachtów i łodzi - atrakcyjne ceny w produkcji seryjnej, sprawdzenie ciśnieniowe każdego zbiornika.

aktualizacja ceny 2019-06-22

Cena: 650.00 PLN

Skrzynia Aluminiowa na Sztangi /przykładowy produkt pod zamówienie/

Przykładowa realizacja dla klienta z Finlandii. Skrzynia zaprojektowana na potrzeby zewnętrznej siłowni, pod sztangi do ćwiczeń. Skrzynia szczelna, z konstrukcją klapy zabezpieczającą przed możliwością dostania się wody. Realizujemy projekty pod wymiar i pod konkretne zastosowanie - adaptujemy i tworzymy od podstaw. Koszty zależne od długości serii - zapraszamy do składania zapytań.

Multimedia:

Cena: 2950.00 PLN

Ceny netto, NIE zawierają podatku VAT.

W związku z dynamicznymi zmianami cen metali

wszystkie ceny na stronie wymagają potwierdzenia aktualną ofertą

Otwórz rozmowę
Potrzebujesz wsparcia?
Scan the code
Zespół Wsparcia AluPro
Witaj 👋
W czym możemy Ci dzisiaj pomóc?!