Stoiska Targowe / Konstrukcje wystawiennicze – System QST250

Systemowe kratownicowe stoiska targowe

Jesteśmy producentem systemów kratownicowych i proponujemy je wszczędzie tam, gdzie tworzą one wartość dodaną. Naszym zdaniem świetnie nadają się jako systemowe rozwiązanie dla uniwersalnych stoisk targowych, systemów wystawienniczych, zabudów targowych, jak również jako komponenty zewnętrznych hal kratownicowych wystawienniczych.

Obserwując potrzeby rynku i dopracowując rozwiązania dla naszych Klientów stworzyliśmy uniwersalny system kratownic dedykowanych targom wystawienniczym – QST250. Działa jak klocki LEGO. Minimalna ilość komponentów (konkretnie 8) pozwala zbudować dowolną konstrukcję typu hala namiotowa – stanowisko wystawiennicze. Komponenty są rekonfigurowalne, tj posiadając “paczkę” klocków stworzycie z nich dowolną wersję swojego stanowiska w zależności od potrzeb i wynajętej powierzchni targowej.

System dobrany jest tak by łatwo zabudowywać powierzchnie w skończonych metrach, z rozdzielczością do 25 cm. Z QST250 zabudujesz dokładnie powierzchnię np. 4×5 metrów i nic o centymetr nie będzie wystawać poza ustalony obszar, oraz żaden centymetr podłogi się nie zmarnuje. Ciężko uzyskać podobną precyzję pracując na kratownicach estradowych 290 mm lub 390 mm. One po prostu nie zostały stworzone do tego zadania.

System QST250 powstaje w dwóch odmianach – lekkiej dla niewielkich stanowisk budowanych pod dachem oraz ciężkiej dla niewielkich hal namiotowych, zadaszeń targowych – wszędzie tam gdzie konstrukcja może przenosić obciążenia od wiatru, profesjonalnego nagłośnienia czy deszczu.

 

Dlaczego warto wybrać system QST250?

  1. Jeden format kratownicy i połączenia pomiędzy kratownicami – koniec z niekompatybilnością i “przejściówkami” (z trisystem na quadro itp)
  2. Uproszczony system połączenia kratownic na śruby. Koniec z ginącymi przetyczkami i beczkami których nie można na szybko “zorganizować” jeśli gdzieś zginą.
  3. Proste połączenie oznacza że system można rozbudowywać nie martwiąc się o wybór dostawcy – wiele firm może łatwo produkować elementy kompatybilne z QST250.
  4. Niska waga ktratownic ułatwiająca transport (około 30% lżejsze od analogicznych systemów estradowych)
  5. Węższa kratownica (250 po zewnętrznej vs 290 w osiach) daje oszczędność miejsca w transporcie i przechowywaniu
  6. Kwadratowe profile główne (krawężniki) ułatwiają instalację materiałów promocyjnych na kratownicach (klejenie bannerów na taśmę dwustronną itp)
  7. Możliwe lakierowanie RAL
  8. Prosty system obejm dla elementów dodatkowych – tylko jeden typ obejmy
  9. System składa się z 5 elementów dla dowolnego stanowiska prostopadłościennego i 8 elementów dla dowolnego zadaszenia/hali namiotowej z dwuspadowym dachem. Łatwo zgromadzić bardzo uniwersalny zestaw “klocków” – gdyż jest ich niewiele.

 

 

Graficzne porównanie systemu QST250 do standardowych kratownic estradowych TS290 często wykorzystywanych na targach

 


Dostępne wyoby:

Otwórz rozmowę
Potrzebujesz wsparcia?
Scan the code
Zespół Wsparcia AluPro
Witaj 👋
W czym możemy Ci dzisiaj pomóc?!