Nasze najlepsze instalacje

Inspiracje/Dokonania
>>>kliknij w nazwę projektu żeby dowiedzieć się więcej<<<

Wieża kontroli lotów – Szymany

Dla firmy Skanska w 2015 roku zrealizowaliśmy projekt wieży na budynku kontroli lotów w miejscowości Szymany. Problemem było obniżenie reakcji na budynek którego konstrukcja pochodziła z lat '70 i nie była najmocniejsza. Osiągnęliśmy to poprzez szerokie rozstawienie nóg wieży wspierających jej główny korpus.

Wieża Stalowa H=30 na małą działkę

W 2015 roku na jesieni przyszło nam zaprojektować, wykonać i pobudować wieżę której podstawa nie mogła być większa niż 3 metry (musiała się zmieścić pomiędzy 2 budynki). By zachować stateczność konstrukcji zdecydowaliśmy się na stal o dość grubych przekrojach. Oto efekt naszej pracy.

Wieża AluPro w Hiszpanii

AluPro to również eksport, nasze produkty pracują nawet w Afryce (Gabon), ale przede wszystkim w Europie m. in. w Irlandii, Hiszpanii, Norwegii, Szwecji, Estonii i Niemczech. Galeria ukazuje pięknie położoną aluminiową wieżę AluPro na zboczu Pirenejów

Zadaszenie na budynku Wołomin

Zadaszenia nie są naszą specjalizacją niemniej to które pokazujemy Państwu wykorzystuje porpory kratownicowe co łączy zasanie z naszym biznesem. Mieliśmy okazję zaprojektować konstrukcję, zwizualizować w kilku wersjach a na koniec wykonać. Tym razem projekowaliśmy bez wsparcia biura architektonicznego.