Certyfikacja

W AluPro mamy świadomość że proces spawalniczy jest jednym z najważniejszych elementów wpływających na bezpieczeństwo naszych wyrobów. Mamy świadomość ryzyka które wynika z ewentualnych wad wykonawczych, ale nie boimy się wziąć pełnej odpowiedzialności za nasze wyroby. Wiemy, że są najwyższej klasy, bo czuwają nad nimi niezależni specjaliści.

 

 

Wszyscy spawacze AluPro S.C. posiadają ważną, aktualną certyfikację TUV Rheinland EN ISO 6906-2 lub analogiczną  Instytutu Spawalnictwa. Maszyny spawalnicze podlegają okresowym przeglądom ze stosowną adnotacją w karcie maszyny.

Gazy spawalnicze wyłącznościowo, na podstawie umowy długoterminowej, dostarcza nam duży światowy koncern Air Liquide, pozostałe materiały spawalnicze i produkcyjne posiadają stosowne Deklaracje Zgodności – które udostępniamy na życzenie.

Firma AluPro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności za błędy instalacyjne i produkcyjne opiewające na 1 000 000 PLN.

Proces spawalniczy podlega dodatkowo zewnętrznej kontroli specjalisty VT2 akredytowanego przy Instytucie Spawalnictwa.

Poniżej udostępniamy kopie certyfikatów (maskowane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych). Oryginały do wglądu w siedzibie firmy.